راهکارهای شرکت های بازاریابی

راهکارهای شرکت های بازاریابی

راه کارهای شرکت های بازایابی

باتوجه به اینکه اساس کار شرکت های بازاریابی تلفن و سایت می باشد بنابراین بهره وری حداکثر از قابلیت های تلفنی و سایت دراین گونه شرکت ها در اولویت می باشد.

سیاست شرکت شبکه پرداز تندیس آریا زندگی کردن با مشتریان خود است و دراین راستا تجاربی از مشتریان خود کسب کرده و توفیق به تولید محصولات با توجه به زیر ساخت و آیین نامه هرشرکت را داشته است  تا بتوانیم در راستای کاهش هزینه و بهره وری  بالاتر مشتریانمان  قدم برداریم.

باتوجه به توضیحات بالا اعم از محصولات و خدمات شرکت های بازرگانی شامل موارد ذیل است:

برقرای تماس های تبلیغاتی خودکار با به اصطلاح پیامک صوتی با استفاده از نرم افزار پیامرسان صوتی که می تواند باتوجه به تعداد خطوط شرکت تماس تلفنی برقرار کند و به صورت قدرتمند گزارش جامعی از جمله تعداد تماس های موفق و ناموفق و ثبت عدد ازکاربر و گرفتن گزارش از عددهای گرفته شده توسط مشتریان

اتصال سایت و وب سایت شرکت به سیستم تلفنی سازمان با استفاده از نرم افزار Click 2 Call . این سیستم یکی از جذابترین محصولاتی است که یک شرکت میتواند برای جذب مشتری و مشتری مداری خود استفاده کند تا مشتریان راغب شوند از طریق سایت تماس تلفنی رایگان با شرکت داشته باشند و ارتباط هرچه سریعتر بین مشتری و مدیر فروش برقرار شود.

اتصال تلفن شرکت به تلگرام : این محصول هم یکی از قابلیت های جذاب مدیریتی است که میتواند گزارشات لحظه ای از تماس های شرکت یا واحد بازایابی به مدیر ارائه دهد.

باشگاه مشتریان : دراین نوع سیستم باتوجه به فرم مخصوص هرشرکت ، میتوان پنل کاربری هر مشتری را به نرم افزارهای CRM شرکت متصل نموده و از قابلیت یکپارچگی آن بهره مند شود.

تلفن گویا : تلفن گویا ی هرشرکت نماد پویا بودن هرشرکت است که مشتری میتواند این حس را  از نوع پخش صدا دریافت کند و به بخش های مختلف دیگر متصل گردد.

تلفن گویای فوق هوشمند : با توجه به محیط برنامه نویسی موجود در VOIP ، مشتری میتواند از طریق وارد کردن کد هنگام تماس با شرکت ، با نرم افزار های شرکت ارتباط برقرار کند به طور مثال :

  1. پخش بدهکاری یا بستانکاری مشتریان شرکت از طریق وارد کردن مشخصات خودشان
  2. ثبت سفارش یا تقاضای هرمشتری
  3. اتصال سیستم تلفنی به پنل SMS (برای شرکت هایی که در صورت عدم پاسخگویی داخلی مورد نظر شماره کالرآیدی مشتری به تلفن همراه اپراتور پیامک شود تا تماسی از دست نرود)
  4. نظرسنجی مشتریان و گزارش دهی از آنها
  5. سیستم صف فوق هوشمند و گزارش گیری آنلاین از مشتریان درصف انتظار
  6. سیستم نوبت دهی و رزرو هتلها و بیمارستانها با استفاده نرم افزار HIGHTEL
  7. و..